29 Ekim'de Arama Motorları

"29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Yerli ve Yabancı Arama Motorları Nasıl Bir Jest Yaptı?"
29 Ekim'de Arama Motorları

Günümüzün vazgeçilmezleri olan arama motorlarından bazıları özel günler için logo ve tasarımlarıyla kullanıcılarına jestler yapıyor. Özellikle Google'nın başlattığı bu uygulamayı, Yandex gibi diğer arama motorları da devam ettiriyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını unutmayan ve kendi bünyelerinde farklı görselleştirmeyle kutlayan arama motorlarının başında Yandex, Google, Turtc, Vuhuv, Rastgelelik ve Yaani geliyor. Bing, duchduckgo ve çokya gibi birçok arama motoru ise bir değişiklik yapmadı. Peki hangi arama motoru nasıl ve ne şekilde 29 Ekim'i andı? Öncelikle belirtelim ki, Google'dan daha gösterişli bir gösteri beklerdik. Bu hususta Türk arama motorları ve Yandex, daha cazip bir jets yaptı. Yandex, adeta kendi logosundan vazgeçip, Türk bayrağını kullandı. Bu konuda Yandex başta olmak üzere, Yaani, Turtc, Vuhuv ve Rastgelelik Arama'ya teşekkür ediyoruz. 

Yandex

Yandex 29 Ekim Arama Logosu
Tek kelimeyle unutmayan ve logosundan dahi vazgeçip, Türk bayrağını gösterme şerefine nail olan Yandex'e teşekkür ediyoruz. 

Google

Google 29 Ekim Arama Logosu
Her özel günümüzde jest yapan Türkiye'nin en büyük arama motoru Google'a teşekkür ediyoruz. 

Turtc

Turtc 29 Ekim Arama Logosu
Türk arama motorumuz olan TURTC, her özel günde olduğu gibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında da özellikli logo gösterimi yaptı. 

Vuhuv

Vuhuv 29 Ekim Arama Logosu
En özel jesti adeta Türk arama motoru Vuhuv yaptı diyebiliriz. Sayfanın sol kısmına Türk bayrağımızı dikti. Teşekkürler VUHUV. 

Yaani

Yaani 29 Ekim Arama Logosu
Son zamanlarda Turkcell tarafından geliştirilen Türkçe arama motorumuz Yaani de 29 Ekimi önceliklendiren arama motorlarından. Yaani, logosuna tıklama durumunda "Cumhuriyet Bayramı" arama sonuçlarını verdi. Turkcell ayrıcalığını göstermeyi yine başardı. 

Rastgelelik Arama

Rastgelelik 29 Ekim Arama Logosu
Cumhuriyet'e özel logosuyla tüm sayfa ve logolarında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan Rastgelelik, Arama Anasayfasında değişen türk bayrakları ve Cumhuriyet'e özgü görsel arkaplanlar sundu. Logosunu da 29 Ekim Cumhuriyet'e özgü olarak tasarlayarak sundu. 
Rastgelelik, aynı zamanda kendi bünyesinde hizmet verdiği özel arama sayfası olarak 29 Ekim'e özel Arama Sayfası da sundu. 

29 Ekim Arama Motoru

29 Ekim Arama Logosu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı unutmayan bütün arama motorlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. 
Nedeni bilinmez, mevcut bazı Türk arama motoruları da yabancı arama motorları gibi 29 Ekim için bir değişiklik yapmadı. 

cumhuriyet bayramı jestleri, 29 Ekim'de Arama Motorları, Google Doodle, Doodle, 29 ekimde arama motorları, rastgelelik, arama motorları, 29 ekim, 29 Ekim'de Arama Motorları, 29 ekim, 29 ekimde arama motorları, arama motorları, cumhuriyet bayramı jestleri, 29 Ekim'de Arama Motorları,, #29 Ekim'de Arama Motorları,
Okunma: 246 - Beğeni:1 |
29.10.2018 | Takip: 93-7//1540812386 = http://rastgelelik.com/29ekimde-arama-motorlari
Görüşler: 0
avatar
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI