Anasayfa » #CUANTER STRİKE [ Yeni Ekle ]
18:55
CUANTER STRİKE

Cuanter Strike çok eskiye dayanıyor tabi bir 50 yılı yok ortalama 20 yılık bir oyun Counter Valve geliştirmiş ve Sierra tarafından 19 Kasım 1998 de çıkmıştır tabi o zamlar adı Half Lifemış daha sonra 1999 da terörizm modu çıkarılmış. Arkadaşlar Cuanter Strike ilk çıktığında sürümü 1.1’miş. Daha sonra ilerleyen zamanlarda 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 ve 1.6 çıkmış son olarak CSGO yani Counter Strike Go çıkmış CSGO’yu siz değerli takipçilerime farklı bir blogda tanıtacağım. Bu sürümlerden en popilerler 1.5, 1.6 ve CSGO’dur. Sizlere şöyle diyeceğim ben 1.6 hastasıyımdır bilgisayarımda indirdiğim sıra küçüktüm ve çok sevmiştim.
Tabi 1.5 internet cafelerde arksdaşlarımla az oynamadım. Size bu oyunu 5 üzerinden puanlamam gerekirse şöyle diyeceğim 6 veririm. O kadar çok seviyorum. Doğrusu biliyorsunuz ben her blogumda oyunları tanıtıyorum ama Counterı bilmeyen bizden değildir. Ama yine de şöyle demeliyim oyun bir silah oyunu iki taraf var teröristler ve anti polisler terörist olursanız silahlarınız AK-47 gibi silahlar anti polis olursanız M416 gibi silahlarınız olur size Counter Strikeyi oynamanızı şiddetle ve çok büyük bir sevgiyle tavsiye ediyorum sizlere iyi günler diliyorum sizleri çok seviyorum teşekkürler.
» Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Karışıklık | Rastgelme: 106 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: oyun, ekrem, WordPress, oyunlar, Games, ekremoyunda, Strike, caunter; CUANTER STRİKE CUANTER STRİKE "CUANTER STRİKE" | Değer: 0.0/0Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI