Google Açılış Sayfası
Popüler Web Site Facebook Google+ Twitter Blog E-ticaret Platformu Tavsite Site Seçkin Haber youtube Whatsapp web Yemek Sepeti İş yeri Harita Kaynak Bilgi Makale Resmi Kurum Eğitim
Hastane Randevu  Rastgelelik  n11  vikipedia  Sahibinden  Uzman Tv  wattpad  DR.com.tr  Rss  Kuran dinle 

Haberler


(Gündem)
Google Açılış Sayfası

İnternet Explorer Kullanıcılarının Yapacakları

1. İnternet Explorerı açın.
2. Yukarıdaki Araçlar‘a tıklayın.
3. internet araçları‘nı seçin.
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne “http://rastgelelik.com/google-homepage” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Bunu yaparak ana sayfanızı yani açılış sayfanızı Google Açılış Sayfası olarak ayarlamış olacaksınız.

Firefox Kullanıcılarının Yapacakları

1. Firefox’u açın.
2. Yukarıdan Araçlar‘a tıklayın.
3. Seçenekler‘e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne “http://rastgelelik.com/google-homepage” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Bu işlemi yaptıktan sonra Firefox tarayıcınız için açılış sayfası olarak Google Açılış Sayfası ayarlanmış olacak.

Google Chrome Kullanıcılarının Yapacakları

1.Chrome’u açın

2.Tarayıcının sağ üst köşesinden anahtar simgesine tıklayın.

3.Oradan “Seçenekler” e tıklayın.

4.Açılan yeni pencerede “Ana Sayfa” ayarlarını göreceksiniz. Orada “Şu sayfada açın” seçeneğini seçin ve kutucuğa “http://rastgelelik.com/google-homepage” URL'sini yazın.
Açılış sayfanız Google Açılış Sayfası olarak kaydedilecektir. 

Google Homepage

Google Arama Motoru ve hizmetlerine özel açılış sayfasıdır. Google markasının önemli ürün ve hizmetlerine göre şekillendirilmiş açılış (homepage) sayfasıdır.

Google Açılış Sayfası kullanıcıların web tarayıcı ana sayfalarında ihtiyaç duyabilecekleri en iyi servislere, web sitelerine ulaşmalarını hedefleyen özel açılış sayfası projesidir.

http://rastgelelik.com/google-homepage'da yer alan bağlantılar sitemiz hizmetlerinin yanı sıra farklı sitelerden bağlantı açma yöntemiyle çalışmaktadır. 

Bu hızlı kısayolların içerisinde yer almayan bir içeriğe erişme isteğiniz olabileceğinden dolayı elbette bir arama motoru da Google Açılış Sayfası ana sayfasında yer almaktadır. Öyle ki, bu arama motoru, açılış sayfası yapımcısı tarafından özelleştirilebilmekte olup, Google, Yandex, Rastgelelik, Turtc gibi arama motoru altyapıları seçilerek hizmete sunulabilmektedir. 

2018 yılında yayına giren genç bir proje olmasına rağmen Google Açılış Sayfası şimdiden birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.


Beğendiniz mi?


"Google Açılış Sayfası" isimli Rastgelelik Özel Açılış Sayfası ile ilgili anahtar sözcüklerimiz;  homepage, google açılış sayfası, google hizmetleri startpage, google hizmetleri, google, google açılış sayfası yap, google homepage, startpage - Google Homepage, google, google homepage, google startpage, google açılış sayfası,, Özel Açılış Sayfası olup, 639 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 15.11.2018 tarihinde hizmete açılmıştır.
Toplam 2 kez beğeni toplamış ve de Rastgelelik açılış sayfaları arasında 46/0% oranında paya sahiptir. 
Telif: Google Homepage (Google Homepage; Google marka ve hizmetlerine dair ulaşımı kolay açılış sayfasıdır. Özelleştirilmiş Google homepage panelidir.)
Başlangıç Sayfa Adresi: http://www.rastgelelik.com/google-homepage | Kendi Açılış Sayfanı Yap
Radyolara Uygulanan En Büyük Ceza Uygulaması
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşine yönelik yayın yapan Show Radyo'ya RTÜK tarafından hakaret tespitiyle 5 kez program durdurma ve en üst seviyede idari para cezası uygulandı. RTÜK, bu uygulama ile en yüksek radyo cezasına imza attı. Takvimler 16 Ocak 2018'i gösterirken sunuculuğunu Zeki Kayahan Coşkun'un yaptığı Matrax adlı programda 22:00 ila 01:00 saatleri arasında Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva'ya yönelik hakaret içerikli ifadelerin olduğu saptanmıştır. Akabinde ise cezai işlem RTÜK tarafından uygulanmıştır
Cezanın akabinde aynı radyo tarafından benzer eylemin görülmesi durumunda durdurma cezası uygulanacak, tekrarı halinde ise yayın lisansının iptaline karar verilecektir. 
»


Google Homepage