Anasayfa » #Irmak Ünal [ Yeni Ekle ]
04:16
Irmak Ünal
Irmak Ünal, 15 Şubat 1977 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Babası tiyatrocu Cihan Ünal, annesi manken Sabiha Tarhan'dır. Babası daha sonra annesinden boşandı 1983 yılında sinema oyuncusu Türkan Şoray ile evlendi. O evliliğinden de Yağmur Ünal (d.1985 ) adında bir kız kardeşi oldu. İlkokul ve orta eğitimini Yükseliş Kolejinde okuyarak 1994 yılında mezun oldu. Ardından Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden 1998 yılında mezun oldu. Üniversitede okuduğu yıllarda radyoculuğa merak sararak Radyo Bilkent'in kuruluşunda katkısı oldu. Daha sonra Radyo Mydonese'da kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu. 1998 yılında San Francisco'da Academy Of Art Üniversitesi'nde Sinema Televizyon Bölümü'ne başladı. 2002 yılında diplomasını aldı.
2000 yılında San Francisco'da Bela Union Theatre ile beraber, bir sezon boyunca Demon Industry isimli oyunla tiyatro sahnesinde boy gösterdi.

» Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Kişi | Rastgelme: 28 | Katkı: jungnet | Etiket: ankarada doğan ünlü, Bela Union Theatre, Irmak Ünal, cihan ünalın kızı, ırmak ünal kim, sabiha tarhanın kızı, ırmak ünal kimdir; Irmak Ünal Kimdir?, ırmak, ünal, unal, tiyatrocu, demon industry uyuncusu, kadın oyuncu, Irmak Ünal Kimdir? "Irmak Ünal" | Değer: 5.0/1Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI