Anasayfa » #League Of Legends Türkiye Finali [ Yeni Ekle ]
22:14
League Of Legends Türkiye Finali
League of Legends Türkiye Finali” 16 eylülde yapıldı. Bu finalin tarihi bir ay önce belli olmuştu. Bu nedenle bu finalin satışları başladı. Finalin biletlerinin satışı 10 ağustos günü saat 14.00 da olmuştu.
Bu final ”League of Legends” oyunun takım halinde yapılan liglerin Türkiye finaliydi. Bu final 2018 yılının en önemli maçıydı. Nede olsa adı üstünde ”Final”. Finale çıkmak her LOL takımının hayalidir. Ama ne yazık ki final sadece iki takım tarafından oynanabilir. Bu nedenle sadece iki takım çıktı. Peki bu takımlar hangi takımlar. 2018 yılında finale yükselen iki takım; Royal Bandits ( RB ) ve Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) takımlarıdır. Bu turnuvaların hepsi ”League Of Legends Espor” tarafından düzenlenmektedir. İşte her ligi her çeyrek finali, yarı finali ve finali düzenleyen ”League Of Legends Espor” bu finali de o düzenlemiştir. Bu finali kim kazandı sorusuna gelirsek. Şöyle diyelim ki bu finali kazanan takım kesinlikle hak etti. Kaybeden takımsa en iyi şekilde oynadı ama iyi olan kazandı aslında kaybeden takım favori gibi gözükse de her oyunda olduğu gibi favori maçın sonunda belli olur. Finalin zorluğunu bilen iki takımda çok iyi takım ve çok iyi takım oyunu oynaya bilen bir ekipler. Ayrıca unuttuğumuz bir yer var. Final maçının fiyatları 3 kategoride satılmıştır. Bunlar; birinci kategori, ikinci kategori ve son olarak da üçüncü kategoridir. Birinci kategorinin fiyatı 55 YTL, ikinci kategorinin fiyatı 45 YTL, üçüncü kategorinin fiyatı ise 20 YTL‘dir. Şimdi gelelim finalin kazananın olan takıma. Finali kazanan takımın ismi ; Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) evet finalin kazananı bu takım. Ancak kaybeden takımı yani Royal Bandits ( RB ) de çok iyi mücadele etti. Ama sonuçta kazanan Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) oldu. ” Türkiye Finalinin Şampiyonu” Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) takımı olarak 2018 de zirvenin tek sahibi oldu.
Eğer mücadeleyi izlemek istiyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz.
Sizde benim gibi hep oyunda kalın.
Allah’a Emanet Olun!..
» Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Karışıklık | Rastgelme: 48 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: Legends Türkiye, League Of Legends Türkiye Finali, League of Legends; League Of Legends Türkiye Finali, League Of Legends, Legends Türkiye, league of legends, League Of Legends Türkiye Finali "League Of Legends Türkiye Finali" | Değer: 0.0/0Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI