Özçatlılar Nakliyat
Popüler Web Site Facebook Google+ Twitter Blog Hepsiburada Tavsite Site Seçkin Haber youtube Whatsapp web Yemek Sepeti İş yeri Harita Kaynak Bilgi Makale Edevlet ÖSYM

Haberler


(Gündem)
Özçatlılar Nakliyat

İnternet Explorer Kullanıcılarının Yapacakları

1. İnternet Explorerı açın.
2. Yukarıdaki Araçlar‘a tıklayın.
3. internet araçları‘nı seçin.
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne “http://rastgelelik.com/nakliyehomepage” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Bunu yaparak ana sayfanızı yani açılış sayfanızı Özçatlılar Nakliyat olarak ayarlamış olacaksınız.

Firefox Kullanıcılarının Yapacakları

1. Firefox’u açın.
2. Yukarıdan Araçlar‘a tıklayın.
3. Seçenekler‘e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne “http://rastgelelik.com/nakliyehomepage” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Bu işlemi yaptıktan sonra Firefox tarayıcınız için açılış sayfası olarak Özçatlılar Nakliyat ayarlanmış olacak.

Google Chrome Kullanıcılarının Yapacakları

1.Chrome’u açın

2.Tarayıcının sağ üst köşesinden anahtar simgesine tıklayın.

3.Oradan “Seçenekler” e tıklayın.

4.Açılan yeni pencerede “Ana Sayfa” ayarlarını göreceksiniz. Orada “Şu sayfada açın” seçeneğini seçin ve kutucuğa “http://rastgelelik.com/nakliyehomepage” URL'sini yazın.
Açılış sayfanız Özçatlılar Nakliyat olarak kaydedilecektir. 

Nakliye Açılış Sayfası

Biz Kimiz (Hakkımızda)

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzurum Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak gerek araç ve ekip, gerek iş ve referanslarımızla kalite ve uzmanlığı tüm camiaya yansıtmayı başarmaktayız. Firmamız Sayın Fesih BİLMEZ ve Sayın Bahri BİLMEZ tarafından kurulmuş olup, işleyiş ve organizasyon olarak geniş bir çalışma ekibine sahiptir. 

Özçatlılar Nakliyat kullanıcıların web tarayıcı ana sayfalarında ihtiyaç duyabilecekleri en iyi servislere, web sitelerine ulaşmalarını hedefleyen özel açılış sayfası projesidir.

http://rastgelelik.com/nakliyehomepage'da yer alan bağlantılar sitemiz hizmetlerinin yanı sıra farklı sitelerden bağlantı açma yöntemiyle çalışmaktadır. 

Bu hızlı kısayolların içerisinde yer almayan bir içeriğe erişme isteğiniz olabileceğinden dolayı elbette bir arama motoru da Özçatlılar Nakliyat ana sayfasında yer almaktadır. Öyle ki, bu arama motoru, açılış sayfası yapımcısı tarafından özelleştirilebilmekte olup, Google, Yandex, Rastgelelik, Turtc gibi arama motoru altyapıları seçilerek hizmete sunulabilmektedir. 

2018 yılında yayına giren genç bir proje olmasına rağmen Özçatlılar Nakliyat şimdiden birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.


Beğendiniz mi?


"Özçatlılar Nakliyat" isimli Rastgelelik Özel Açılış Sayfası ile ilgili anahtar sözcüklerimiz;  nakliyat açılış, erzurum nakliye, özçatlılar, nakliye, transport, homepage, evden eve taşımacılık, taşımacılık, startpage, nakliye açılış sayfası - Nakliye Açılış Sayfası, özçatlılar, erzurum nakliye, evden eve, evden eve taşımacılık, nakliyat homepage,, Özel Açılış Sayfası olup, 645 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 18.11.2018 tarihinde hizmete açılmıştır.
Toplam 2 kez beğeni toplamış ve de Rastgelelik açılış sayfaları arasında 48/0% oranında paya sahiptir. 
Telif: Nakliye Açılış Sayfası (Erzurum Özçatlılar Evden Eve Asansörlü Asansörsüz Şehir İçi ve Şehirler Arası nakliye firmasına ait homepage (açılış sayfası) panelidir.)
Başlangıç Sayfa Adresi: http://www.rastgelelik.com/nakliyehomepage | Kendi Açılış Sayfanı Yap
Otomobil
»


Nakliye Açılış Sayfası