10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları

"10 Maddede sizi daha seksi ve genç gösterecek makyaj tüyoları"
10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları

Günümüz yaşantısında Makyaj, özellikle bayanlarımız için olmazsa olmazlardandır. Kadının adeta en önemli aksesuarı halini almıştır. Birçok makyaj türü ve şekli denemiş olmak ne yazık ki, yinede kişiyi uzmanlaştıramamaktadır. Gerçek ve etkili, doğru makyaj nedir?

Cevap: Basit, genç gösteren, doğal görünümlü makyajı elde edebilmek, etkili ve gerçek makyaj demektir.

10 önemli ipucuyla basit, kişiyi 10 yaş daha genç gösterecek seksi görünüm sunan makyaj tüyolarına denilelim.Her şeyden önce bilinmelidir ki, makyaj öncesi cilt bakımı ve temizliği büyük önem taşıyor. Bu hususa özellikle dikkat etmek ve cilt bakımı yapılmalıdır.

  1. Doğal ve Nemli Pürüzsüz Dudaklar

Dudaklarınıza doğal dudak rengiyle uyuşan hafif kıvamlı ruj uygulamalısınız. Üzerine de hafif bir parlatıcı sürmek kâfidir. Kesinlikle yağlı görünüm verenler kullanılmamalıdır.

  1. Parıldayan Cilt

Dekolteli bir kıyafet giyilecekse, kol, göğüs ve bacaklar unutulmamalıdır. Etkili ve çekici vücut için nemli, pürüzsüz bir görünüm elde edilmelidir. Bunun içinde cilt bakımına ve temizliğine her daim önem vermeli, makyajla ASLA uyumamalısınız.

  1. Turuncu ve Hafif Kırmızımsı Dudaklar

Tonlarda karışımı denyimleyin. Tene uyum sağlayacak bir ton elde ederek uygulayın. Yeni bir tarz oluşturmakla kalmayıp, seksi bir görünüm de kazandıracaktır.

  1. Gök Kapaklarında Metalizm

Sıradan göz kapaklarından kurtulmalı, biraz renklenmelisiniz. Aşırı olmamak kaydıyla farklı renkler deneyin. Bronz ve soluk bakır rengi idealdir. Eyeliner’dan bu hususta faydalanabilir, saf altın benzeri tonları da kirpiklere uygulayabilirsiniz.

  1. Ateşli Yanaklar

Hangi tonu kullanırsanız kullanın, yanaklarınızdaki doğal tonun sıcaklığını hiç bir zaman vermeyecektir. Olabildiğine doğal görünümü ön planda tutarak kırmızımsı yanaklara yer verin. Tozpembe allık tene uyuyorsa seksi bir görünümün en basit halini elde edebilirsiniz.

  1. Pembemsi Dudaklar

Uçuk pembemsi ve benzer türdeki tonlar taşıyan rujları denemelisiniz.

  1. Eyeliner ile Göz Kalemi

Basit, doğalımsı ve seksi bir görünüm için dumanlı göz kalemi hissi uyandırmalısınız. Fakat dikkat edilmesi gereken husus kalemin uygulanmasından sonra toz gölge kullanmaktır. Ayrıca kirpiklere de ne fazla, ne az, tam kıvamında yeteri oranda rimel uygulayarak dolgunluk kazandırın. Diplerden tek seferde rimeli uygulamaya özen gösterin. Sonunda ise pamukla gölgeleri hafifçe dağıtın.

  1. Sıcak Cilt Deneyimi

Cildinize hafif bir sıcak parıltı kazandırmalısınız. Krem bronzlaştırıcılardan faydalanabilirsiniz.

  1. Çekici, Zarif ve Uzun Eyeliner

Eyeliner kalın ve uzatarak uygulanırsa, Rimel kullanılıp, alt ve üst kirpikler dolgunlaştırılabilir.

  1. Gözler Menekşeniz Olsun

Gözaltınızı unutmayın. Parıltılı mor gölge uygulayın ve göz kapaklarından yukarıya doğru kaşların altına kadarki kısımlara koyulaşan mor tonlar uygulayın. Kirpiklerinizi de rimelle iyice dolgunlaştırın.

Seksi ve basit bir makyajı bu şekilde elde edebilir ve 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.

 


10 Maddede sizi daha seksi ve genç , seksi makyaj tüyoları, makyaj, genç gösteren makyaj tüyoları, basit makyaj, 10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları, makyaj, tüyolar, seksi makyaj ipuçları,, #10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları,
Okunma: 33 - Beğeni:1 |
07.10.2018 | Takip: 79-8//1538905262 = http://rastgelelik.com/on-yas-daha-genc-gosteren-seksi-makyaj-tuyolari
Görüşler: 0
avatar
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI