Rastgele Açıklayalım

"Rastgele olarak her tür bilgi ve detayın sunulduğu özel geliştirilmiş bir rastgele sistemidir."

>> English

English Blog

You can find all the data, sites, pages, details etc. as random. Data, words, pages, docs etc you can see and use. We develop it too.

>> Deutsch

Deutsche Blog

Sie können alle data, seiten, detailen als zufällig finden. Data, wörter, seiten, documenten usw. können sie sehen und nutzen. Wir entwikeln sie auch.


Rastgelelik ve rastgelelik.com olarak şöyle bir sitemizden rastgele bahsedelim. Bahsi geçen sitemizin adı, Rastgelelik.com'dur. Bünyesinde birçok alanı ve içeriği barındırmaktadır. 
İçeriği ve özelliği ne olursa olsun rastgele seçilip, sunulmasını ön gören bir internet sitesidir. Üç farklı alanda rastgele hizmet sunulur. Bunlar;
Rastgele her türlü bilgi, rastgele internet sitesi - blog veya dosya, rastgele yabancı dilde içerikler. İlaveten bir de Blog mevcuttur ama bu belli bir dizilim ve mantık çerçevesinde yazılan rastgele bir platformdur. Gelecek dönemlerde Rastgelelik olarak bazı ilave hizmetleri de sunmaya başlayacağız. Bunlar; çeviri, sözlük, desk, drive vb. İsimleri değişebilir ama mantık aynı tarzda olup, kişi - kurum ve kuruluşlara özel bir sayfa hizmeti olarak desk sunuluacaktır. Dosya, resim vb. yüklemeler için dosya yükleme platformu, birçok dilde çeviri yapabilme özelliği ile çeviri hizmeti ve online office hizmeti gibi daha birçok özellik sunulmayı planlanmaktadır. 
Rastgele Açıklayalım
Rastgele Açıklayalım
Rastgele olarak her tür bilgi ve detayın sunulduğu özel geliştirilmiş bir rastgele sistemidir.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Aşamalı olarak sitenin kullanımını ele alalım;
  1. Rastgele bilgilere ulaşabilirsiniz: Fıkra, öykü, sözlük, çeviri, söz, atasözü, deyim, övgü, iltifat, dua, ayet, eğlence, oyun, flash, veri, film, dosya, haber vb... 
  2. Rastgele sitelere ve belgelere ulaşabilirsiniz: Site, blog, viki, forum, web sayfa, sosyal ağ, belge, rss servisi, email, gurup, word belgesi, pdf, e-kitap vb. 
  3. Rastgele yabancı dilde içeriklere ulaşabilirsiniz: Sözcük, sebep cümlesi, yan cümle, deyim, atasözü, cümle, öykücük, bildirim vb.
Bunlara ilaveten rastgele olarak blog yazılarına ve makalelere de ulaşabilirsiniz. Şuan için ayrı algoritma ile çalışan sistemimiz ilerleyen zamanda bütünsel olarak da çalışabilecektir. Bir düğme ile rastgele tüm içerik taranıp gösterilebilecektir. Bu düğme vesilesiyle kişiye rastgele site, blog, film, kod, içerik, kitap, haber, sözcük, eğlence vb. sunulabilecektir. 

Birçok kişi belli başlı alan ve internet mercilerini bilmektedir. Bizim sunduğumuz bu hizmet sayesinde internetin daha bilinmeyen nice hizmet ve özelliklerine ulaşabilir, ne yapsam diye düşünenelere çözümler sunulduğu için zamanı ve interneti faydalı hale getirebilir. 
Ayrıca, her kişi de rastgele olarak içerik ekleme yapabilir ve sitemimize katkıda bulunabilir. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgele Açıklayalım
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH

Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgele Açıklayalım, 01.12.2017 tarihinde yazılmış olup; 574 kez okunmuş ve 2-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-aciklayalim"

"Rastgele Açıklayalım" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. rastgelelik hakkında, Rastgele Açıklayalım, rastgele, rastgelelik; rastgele, rastgelelik, Rastgele Açıklayalım, rastgelelik hakkında, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgele Açıklayalım" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Açıklayalım, Rastgele Açıklayalım

İngilizce [ENGLISH]

You can find all the data, sites, pages, details etc. as random. Data, words, pages, docs etc you can see and use. We develop it too.

Almanca [DEUTSCH]

Sie können alle data, seiten, detailen als zufällig finden. Data, wörter, seiten, documenten usw. können sie sehen und nutzen. Wir entwikeln sie auch.
01.12.2017 | Takip: 7-1//1512121951 = http://rastgelelik.com/rastgele-aciklayalim
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI