Rastgele Arama Muhteşemleşiyor

"Gayemiz en gelişmiş rastgele arama motorunu sunmaktır."

>> English

English Blog

Random search engine will be develop than today.

>> Deutsch

Deutsche Blog

Zufällig Suchen Machine wird als heute sehr entwickeln.


Muhteşem ötesinde gelişimlerle farkı bir arama motoru sunmayı hedefliyoruz. Osmanlıca - İngilizce karşılıkları, sözcük anlamı ve detaycıl arama sonuçlarına önce harita ve mekanlarda sonuç gösterme, sonra etiketlerle detaylandırma ve ardından da özellikli wiki Türkçe gibi ağlarda arama özelliklerini ekleyerek Rastgele Aramayı geliştirdik. Şimdi ise arama anasayfasında rastgele değişim gösteren arkaplan resimleri ve rastgele gösterime sunulan butonlar geliştirdik. Her sayfa yenilemenizde farklı bir arkaplan resmi ve  sizlere özel sunduğumuz butonlar oluşturduk. 
Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Gayemiz en gelişmiş rastgele arama motorunu sunmaktır.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Arkaplan görselleriyle içinizi ferahlatmak bir yana, aynı zamanda sunduğumuz rastgele butonlarımız sadesinde rastgele madde, blog yazısı, site, dosya, desk, sözcük, içerik ve dahasına ulaşabilmek mümkündür. Sosyal medya, web site ve blog platformalarınızda arama sonuçlarını paylaşabileceğiniz tek ARAMA MOTORU, Rastgele Arama'dır. Arama sonrası listelenen sonuçlarla güncel halini paylaşabilirsiniz. Dünyayı keşfe çıkartıyoruz adeta sizleri...

Gelişim sürecimiz devam ediyor... 

Çok yakında İnternet site ve bloglarınızda kullanabileceğiniz ve sitenize özel gerek görsel,  gerek kodlama ve gerekse site içi arama özelliklerini özelleştirebilme imkanıyla sunacağımız Webmaster aracımızı da sizlere tanıtıyor olacağız. Bu özellikle birlikte geliştirmeye ve sunmaya çalıştıklarımız arasında aynı zamanda aşağıdaki özellikler de bulunuyor. 
  1. Arama özelliğine "#" veya "'!" işaretlerinden birinin eklenmesi: Arama yapılan sözcüğün başına bu işaretlerden birinin eklenerek arama yapılması durumunda özel içeriklerin gösterilmesi. Örnek: #Hava Durumu, #Çeviri, !random vb. Bu özellik, sizlere ilaveten bağlantıya tıklamadan sonuç göstermeye yardımcı olacaktır. "#Hava Durumu" yazdığınızda konumuzuna uygun hava durumunu doğrudan sonuç sayfasında gösterecektir. "!Random" yazıldığında size "Random" sözcüğünün kökeni ve Türkçe karşılığı sunulacaktır. 
  2. Arama anasayfasında açılır pencere olarak hızlıca veri ekleme özelliği: Arama anasayfasında, "İçerik Ekle" düğmesine tıklanarak açılır pencerede hızlıca içerik eklemesi ve arama motorunda sonuçlara yansıması sağlanabilecektir. 
  3. Google, Yandex, Bing, Yahoo, Çokya, Info gibi birçok arama motoruyla entegrasyon: Birçok arama motoru sonuçlarıyla rastgele arama sonuçlarımızı zenginleştireceğiz. 
  4. Veri Altyapısı Zenginleştirme: Veri tabanımıza seçkin birçok site, blog, belge, kitap, veri ve sözcük eklemesiyle sonuçların daha fazla ve çeşitli olması sağlanacaktır. 
  5. Farklı Verilerin Sunulması: Mobil uygulama, oyun, web kod, PDF-html ve Doc belgeleri, Doğrudan film-video (embet kodlarıyla) gibi çeşitli içeriklerin sonuçlara yansıtılması sağlanacaktır. 
  6. Seslendirme: Araması yapılan sözcüğün ve aynı zamanda ilk önemli sonucun seslendirilmesiyle artık sesli sonuçlar dinlenebilecektir.
  7. RSS ve TXT - HTML içerisinde arama: RSS verilerinde ve Txt - html dosyalarında arama yapılarak ilgili sonuçların gösterimi, RSS dosyalarına ulaşabilme imkanı sağlanacaktır. 
Ve dahası yakında... 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH

Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgele Arama Muhteşemleşiyor, 10.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 372 kez okunmuş ve 1-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-arama-muhtesemlesiyor"

"Rastgele Arama Muhteşemleşiyor" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. Rastgele Arama Motoru, rastgele blog arama motoru, Rastgele madde arama motoru, türk arama motoru, arama motorumuz gelişiyor; Arama, Search, Suchen, Rastgelelik Arama Motoru Muhteşemleşiyor, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgele Arama Muhteşemleşiyor" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Arama Muhteşemleşiyor, En gelişmiş ve farklı özelliklerde arama motoru sunmayı hedefliyoruz.

İngilizce [ENGLISH]

Random search engine will be develop than today.

Almanca [DEUTSCH]

Zufällig Suchen Machine wird als heute sehr entwickeln.
10.01.2018 | Takip: 45-1//1515537218 = http://rastgelelik.com/rastgele-arama-muhtesemlesiyor
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI