RSS Servisimiz Hazır

"Ücretsiz ve Sınırsız RSS Hizmetinizde..."
RSS Servisimiz Hazır Açıldığı andan beri sürekli gelişen Rastgelelik.com sitemizin RSS Servisi de artık hazır. Dilerseniz tarayıcınızdan ve programdan RSS üzeri içeriklerimizi takip edebileceğiniz gibi, aynı zamanda Web sitenize de RSS çekerek gösterime sunabilirsiniz. 

RSS nedir?
RSS, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya formatıdır. Kullandığı dosya biçimleri .rss ve .xml'dir. RSS kaynağı sağlayan internet sitelerinde genellikle şu ikonlar bulunur: 
Ne yarar sağlar?
RSS beslemelerine üye olarak www.rastgelelik.com sitesindeki son içeriklere, rastgele servislere internet sitesinde gezmeden en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece güncel verilere yayına giriş anından itibaren ulaşma şansınız olur.
RSS beslemelerini nasıl okuyacağım?
RSS beslemelerini okuyabilmeniz için bilgisayarınızda bir okuyucu program mevcut olmalı. Ayrıca bazı Opera gibi tarayıcılar programsız RSS desteklemektedir. RSSOwl isimli programı kullanabilirsiniz. Programı kurduktan sonra ilgilendiğiniz kategorinin XML linkini programınızın yeni kaynak kısmına yazmanız yeterli. Rastgelelik.com sitesinin artık tüm içeriklerini bu program açık olduğu müddetçe size anlık olarak bildirilecektir.

RSS Servisimize, www.rastgelelik.com/rss-servisi uzantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. 
Ayrıca ilerleyen zamanda Rastgele film, kitap, kelime vb. özelliklere Rastgele RSS hizmetini de sunmayı planlıyoruz. Rastgele olarak tüm RSS sistemlerinden belli içerikleri sunmayı gaye ediniyoruz. 

rss bildirim, rastgele rss, rss service, Rss, rss servisi, RSS Servisimiz Hazır, #RSS Servisimiz Hazır,
Okunma: 410 - Beğeni:2 |
13.12.2017 | Takip: 13-7//1538319082 = http://rastgelelik.com/rssservisi-hazir
Görüşler: 0
avatar
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI