Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!

"3 Adımda Ücretsiz Kendi Arama Motoru Sayfanızı Kurabilirsiniz."

Rastgelelik.com olarak Arama Motoru hizmetimizle beraber bir adım daha ileri gittik ve herkesin kendi arama motoru sayfasını kurabilmesine olanak sağladık. Blog, Viki, Site, Sayfa diye İnternette kendi platformumuzu kurabilme imkanımız var. Biz de artık arama motoru sayfasını da tıpkı Desk hizmetimiz gibi yayına sunduk. 

ww.rastgelelik.com/aramamotoruadi şeklinde sayfa adresiyle beraber kendi logonuzu yükleyebileceğiniz ve ayarlama özelliği bulunan arama motorunuzu oluşturabilirsiniz. Hem de 3 adımda hazır hale getirebilirsiniz. 
Adını Belirle > Logo yükleyip, Hakkında bir şey yaz > URL belirle ve Yayınla... 

Google ve Rastgelelik Arama Altyapılarını kullanmaktayız. Dileyen Google, dileyen Rastgelelik altyapısını seçebilmektedir. İlerleyen zamanlarda TurTc, Çokya, Vuhuv gibi Türk arama motorlarının altyapıları da sistemimize entegre edilerek, seçilebilir hale gelecektir. Örnek olarak Fenerbahçem Arama Motoruna ve aşağıdaki demolara göz atabilirsiniz. 

Google Altyapılı Demo | Rastgelelik Altyapılı Demo | Turtc Altyapılı Demo 
Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!
Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!
3 Adımda Ücretsiz Kendi Arama Motoru Sayfanızı Kurabilirsiniz.

- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Bir Arama Motoru Sayfasında aynı zamanda Blog ve Viki hizmetini de sağlıyoruz. Arama Motorunuzun Blogunda da özel paylaşım ve tanıtımlar yapabilirsiniz. (İlerleyen zamanda Blogger ve Wordpress gibi sitelerin entegre edilebilmesi sağlanacaktır.)
Wikidot altyapısıyla geliştirilen Vikinizde kendi maddenizi geliştirebilir ve birçok maddede arama motorunuzu yaygınlaştırabiliriniz. 
"Kendi Arama Motorunu Kur" Projemizle ilgili sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne ve Yardım Paneli'ne bakabilirsiniz. 

Siz de kendi arama motoru sayfanızı 3 adımda kurmak için Tıklayın!

*Projemiz beta aşamasındadır. Hatalı olduğunu veya geliştirilmesini düşündüğünüz kısımları bize iletmekten çekinmeyiniz. 

- Rastgele İçerik -

Bilim, medeniyetin temellerini sağlamlaştırır.
»

- Random Pub -

Money will be unimportant in the futur.
Because the people started to use other things on Internet because of the technology.

Ses


Görüşler: 1

avatar
0 05:51, 18.01.2018

İşlev ve verimlilik süreci tamamlandıktan sonra Blogger, Wordpress ve HTML Tabanlı sitelere uyarlanabilir hale getirilecektir.

avatar
Konuyla ilgili Bingle: Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH


Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!, 18.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 104 kez okunmuş ve 1-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/blog/2018-01-18-57"

"Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!" Blogunun 1 adet özel görüşü bulunmaktadır. ücretsiz arama scripti, kendi arama motorunu kur, online arma motoru scripti, google destekli arama, scriptsiz arama motoru, arama motoru yapmak; gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Kendi Arama Motoru Sayfanızı Oluşturun!" isimli blog yazısı hakkında herhangi bir yabancı dilde özel bulunmamaktadır. 

18.01.2018 | Takip: 57-1//1516240640 = http://rastgelelik.com/blog/2018-01-18-57
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI