Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

"Milli arama motoru altyapısı da sistemimize eklenmiştir."

>> English

Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

You can create your search engine page with the power of Turtc, turkish search engine.

>> Deutsch

Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

Sie können Ihre suchen machine-Seiten mit Turtc - Türkische suchen Maschine erstellen.


Milli Arama Motoru Geliştirme Projesi olan Turtc Arama Motoru altyapısı kullanılarak geliştirdiğimiz özel arama motoru sayfaları ile siz de kendi arama motorunuzu kurabilirsiniz. Google ve Rastgelelik altyapılarından sonra Turtc altyapısıyla da arama motoru sayfa kurulumu hazır hale getirilmiştir. 
Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!
Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!
Milli arama motoru altyapısı da sistemimize eklenmiştir.

- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Web (Genel Ağ) ile beraber Görsellerde, Video, Haber ve Belgelerde de arama olanağıyla birlikte sunulmaktadır. Kendi logo ve sayfanızı kurarak, arama motoru sahibi olabilirsiniz. Google'dan ve diğer arama motorlarından farklı olmak isteyenlere özel sunulmuştur. Yerli arama motoru projesine Rastgelelik.com olarak sunabileceğim yegane desteği sağlamak amacıyla bu hizmet oluşturulmuştur. 

Zaman içerisinde arkaplan belirleyebilme ve rastgele sizin belirlediğiniz görsellerde arkaplan değişimi gibi özellikler de eklenecektir. Google altyapılı arama motoru sayfalarında siteye gömme kodu hazırlanmıştır. Yine zaman içerisinde Rastgelelik ve Turtc altyapısı kullanılan arama motoru sayfaları için de site-bloglara eklemek için HTML kodlar oluşturulacaktır. Oluşturulacak kodlar sizin kendi arama motorunuza özgü olup, sizin arama motoru sayfanızda arama yapmaktadır. 
Gelişimimiz amatör gibi dursa da fikrimiz öz, gayemiz nettir. Bize katkı sağlamak için siz de kendinize bir arama motoru oluşturabilir, dizinimizi zenginleştirmek için site ve veri eklemesi yapabilirsiniz. 

- Rastgele İçerik -

Türkçesi Varken
»

- Random Pub -

Love make happy,
Because it has very big energy and health for the life and people.

Ses


Görüşler: 1

avatar
0 01:00, 19.01.2018

Temel olarak Google, Rastgelelik ve Turtc altyapılı arama motoru sayfaları oturduktan sonra, ilaveten diğer arama altyapıları da sisteme uyarlanacaktır. Yandex, Bing ve diğer çokya, bul.com.tr, biliver gibi yerli arama sistemleri dahil edilecektir. İleriye dönük yatım olarak ise tüm bu altyapı zenginleştiğinde kendi arama sistemimizle uyarlanan ve harmanlanan özgün arama motorumuzu geliştirmektir. Ancak bunun olabilirliği için tutunma ve destek gerekmektedir.

avatar

Rastgelelik bölümünde yer alan Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!, 19.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 74 kez okunmuş ve 2-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/tutc-ile-kendiaramamotorunu-yap"

"Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!" Blogunun 1 adet özel görüşü bulunmaktadır. turtc, Milli Arama Motoru, türk arama motoru, kendi arama motorunu yap; Kendi arama motorunuzu yapın, arama motoru kur, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

İngilizce [ENGLISH]

You can create your search engine page with the power of Turtc, turkish search engine.

Almanca [DEUTSCH]

Sie können Ihre suchen machine-Seiten mit Turtc - Türkische suchen Maschine erstellen.
19.01.2018 | Takip: 58-1//1516310378 = http://rastgelelik.com/tutc-ile-kendiaramamotorunu-yap
Yeni Ekle | Üye Ol
Rastgelelik.com
HİZMETLER
ÖZEL SEÇİM
SİTE ARAÇLARI